برگزاری آیین جشن دانش آموختگی دانشجویان موسسه آموزش عالی بینالود فرهنگی
تاریخ انتشار: يکشنبه، 10 شهريور 1398 09:12:15
آیین جشن دانش آموختگی دانشجویان موسسه آموزش عالی بینالود مشهد، با حضور ریاست محترم موسسه جناب آقای نادر علیزاده، قائم مقام محترم موسسه جناب آقای دکتر بهزاد علیزاده، معاونت محترم پژوهشی موسسه جناب آقای دکتر سعدالله ولایتی و مدیران و اعضای هیأت علمی و پرسنل موسسه در شهریور ماه 98 برگزار شد.
برگزاری آیین جشن دانش آموختگی دانشجویان موسسه آموزش عالی بینالود

این مراسم ، با شرکت 140 نفر از دانش آموختگان مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد، به همراه 150 نفر از اعضای خانواده های آنها، در سالن همایش و تالار تخت جمشید شاندیز با شکوه فراوان برگزار گردید.
حُسن مطلع این مراسم، که در راستای اجرای دستورالعمل های مربوطه توسط مدیریت فرهنگی موسسه برگزار گردید، تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط حافظ کل قرآن مجید؛ جناب ایمان برومند دانش آموز تیزهوشان شهید هاشمی نژاد بود، پس از پخش سرود ملی و صلوات خاصه، ریاست موسسه ضمن خوشامدگویی به حاضران، نکات لازمی را خطاب به دانشجویان شرکت کننده در دوازدهمین دوره جشن فارغ التحصیل در رابطه با الزامات ورود به عرصه اجتماع بیان فرموده و فارغ التحصیلی را به منزله آغازی برای تلاش در راستای ادامه تحصیل در مقطعی بالاتر دانسته و آرزوی موفقیت بیشتر برای فارغ التحصیلان موسسه را از خداوند رحمان خواستار شدند. در این مراسم، جناب دکتر بهزاد علیزاده و جناب دکتر سعدالله ولایتی نیز به صورت مختصر به بیان مطالبی چند در رابطه با دانش آموختگان پرداختند.
این جشن با برنامه های متنوع و شاد از جمله اجرای تئاتر طنز توسط کانون تئاتر موسسه، اجرای استند آپ کمدی، انجام چند مسابقه جالب و لذت بخش بین دانشجویان حاضر، اجرای موسیقی، قرائت سوگند نامه، اهدای تندیس به کلیه دانشجویان و تقدیر از کانون قرآن و عترت موسسه و ... ادامه یافته و در لحظات معنوی و روحانی اذان مغرب، با پخش کلیپی مختصر به مناسبت درگذشت استاد فرزانه مرحوم عباس قربانیان که از محبوب ترین اساتید موسسه بود، با ذکر فاتحه ای یاد آن مرحوم گرامی داشته شد.
این مراسم که از ساعت18 آغاز گردیده بود در ساعت 21  با قرائت سوگند نامه و گرفتن عکس یادگاری پایان یافته و شرکت کنندگان جهت صرف شام درمحوطه زیبای رستوران تابستانی مجموعه تخت جمشید شاندیز گرد هم آمدند.