برگزاری جلسه دیدار و گفتگوی مسؤلان بسیج دانشگاه با مدیر فرهنگی و مدیر روابط عمومی فرهنگی
تاریخ انتشار: پنجشنبه، 23 مرداد 1399 11:47:51

برگزاری جلسه دیدار و گفتگوی مسؤلان بسیج دانشگاه با مدیر فرهنگی و مدیر روابط عمومی دانشگاه
در راستای بیان نقطه نظرات و پیگیری مطالبات دانشجویان و با توجه به هماهنگی قبلی صبح سه شنبه 21مرداد99، جلسه ای حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی بین مسئولان بسیج دانشگاه و مدیر فرهنگی و مدیر روابط عمومی دانشگاه برگزار گردید.
در آغاز این جلسه، نظرات و پیشنهادهایی در رابطه با نحوه پرداخت شهریه ی نیمسال آینده، نحوه ی برگزاری دروس عملی، حجم اینترنت برای دانلود محتواهای آموزشی، کیفیت تدریس اساتید محترم و رفع برخی از ابهامات، به اطلاع  دکتر یزدان بخش مدیریت محترم فرهنگی دانشگاه و دکتر رضوانی مدیریت محترم روابط عمومی دانشگاه رسیده و راه های بهبود کیفیت و افزایش رضایتمندی مورد بحث و تبادل نظرقرار گرفت. 
در رابطه با ارتقای کیفیت تدریس در نیمسال آینده، بررسی راه های مساعدت در زمینه حجم مصرفی اینترنت دانشجویان جهت کلاس های مجازی، تسهیلات وام های پرداختی شهریه و مساعدت در زمینه مهلت پرداخت و اقساط شهریه با وجود سختی این امر برای دانشگاه، از طرف مدیریت روابط  عمومی و مدیریت فرهنگی قول پیگیری‌های لازم داده شد. 
مدیریت فرهنگی دانشگاه، فهم شرایط و درک متقابل و همدلی را به عنوان اصلی مهم در غلبه بر مشکلات در دوران کرونا دانسته و با توجه به نوع دانشگاه، افزایش رضایتمندی دانشجویان را هدف اصلی و عقلانی دانشگاه بیان نموده و برای استفاده از پیشنهادها و نطرات دانشجویان به صورت مستقیم و یا از بستر انجمن های علمی و کانون ها و تشکل های دانشجویی اعلام آمادگی نمودند.
در ادامه مدیریت محترم روابط عمومی، در بحث اشتغال زایی دانشجویان و ارتباط صنعت با دانشگاه ایده های خوبی را مطرح نموده ودرراستای ایجاد اشتغال دانشجویی، ظرفیت ها وامکانات دانشگاه را مهیای این امر دانسته و خواستار فعال شدن پتانسیل های دانشجویی در این رابطه شدند.