افزایش جوایز جشنواره رهوا آموزش
تاریخ انتشار: پنجشنبه، 9 ارديبهشت 1400 17:51:20
افزایش جوایز جشنواره رهوا

در پی استقبال دانشجویان؛
جوایز جشنواره رهوا افزایش یافت.

رییس دبیرخانه جشنواره رهوا گفت: با توجه به استقبال خوب دانشجویان از این جشنواره و در آستانه میلاد امام حسن مجتبی(ع)، 100 میلیون ریال به میزان جوایز اضافه شد که به قید قرعه به 25 نفر از تمامی شرکت کنندگان بدون در نظر گرفتن میزان امتیازشان، تعلق می گیرد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره دانشجویی رهوا، حجت الاسلام سیدمحمود طباطبایی، رییس دبیرخانه جشنواره با اعلام این خبر، افزود: در هر یک از 27 رشته جشنواره، سه برنده 4 تا 12 میلیون ریالی طبق نظر هیأت داوران مشخص می شوند؛ افزون بر این، به نام امام هشتم(ع) هشت برنده 7میلیون ریالی نیز توسط مخاطبان انتخاب خواهند شد که به این ترتیب مجموع برندگان جشنواره به 114 نفر می رسد.

وی با اشاره به اینکه از بهمن ماه99 تاکنون بیش از 2هزار دانشجو از سراسر استان در جشنواره رهوا شرکت کرده اند، پیش بینی کرد با توجه به تنوع رشته ها و موضوعات جشنواره که چالش ها و دغدغه های روز دانشجویان را پوشش می دهد، تعداد شرکت کنندگان همچنان افزایش یابد.

رییس دبیرخانه جشنواره رهوا خاطرنشان کرد: به دلیل درخواست های مکرر دانشجویانی که تاکنون موفق به شرکت در جشنواره نشده اند، تا اطلاع ثانوی امکان ثبت نام فراهم خواهد بود.

حجت الاسلام طباطبایی یادآور شد: شرکت کنندگان در بخش های آموزشی و پژوهشی جشنواره که بیش از 60درصد امتیاز رشته موردنظرشان را کسب کنند، معادل 2 نمره امتیاز برای دروس معارف خود دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است جشنواره رهوا تا 18 اردیبهشت ماه جاری در پنج قالب ادبی هنری، آموزشی، فناوری، پژوهشی، ایده پردازی و تجربه نگاری با 27 رشته متنوع ویژه دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی استان خراسان رضوی و دانش آموختگانی که یک سال از اتمام تحصیلشان می گذرد، در حال برگزاری است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت www.rahvaa.ir  مراجعه یا با دبیرخانه جشنواره به شماره های 05137123985، 05138451527 و  09157583604 تماس بگیرند.

مدیریت فرهنگی موسسه آموزش عالی بینالود ضمن سپاس و قدر دانی از دانشجویان محترمی که توانستند با شرکت فعال در این جشنواره، در بین دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان رتبه اول را به خود اختصاص دهند، از سایر دانشجویان دعوت می نماید تا در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.