نظام وظیفه

 

جهت مشاهده فیلم آموزشی مراحل دریافت معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول اینجا کلیک نمایید.

 

مراحل دریافت معافیت تحصیلی

 

طبق بخشنامه سازمان امور دانشجوبان و اعلام رسمی سازمان وظیفه عمومی جمهوری اسلامی ایران از ابتدای مهرماه سال  1400 کلیه درخواستهای معافیت تحصیلی از طریق پرتال اینترنتی این سازمان به آدرس  https://services.epolice.ir  قابل ثبت خواهد بود.

مشمولین گرامی جهت ورود به سامانه نیاز به کد کاربری و رمز عبور دارند

کدکاربری همان کد ملی   و    رمز عبور، کد سخا می باشد.

 

توضیح کد سخا:

کد سخا کدی منحصر به فرد است که از طرف وظیفه عمومی به تمام مشمولین اختصاص داده می شود.این کد در پایین قسمت مشخصات برگه های معافیت تحصیلی صادر شده در دفاتر پلیس +10  قابل مشاهده است. در صورتیکه از اطلاعی از این کد در دسترس ندارید می توانید با همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی به دفاتر پلیس +10 مراجعه نموده و این کد  را دریافت نمایید. یا از قسمت فراموشی کلمه عبور  ، مجددا  آن را دریافت نمایید.

توجه: قبل از ثبت درخواست معافیت حتما برگه لغو معافیت تحصیلی مقطع قبلی را از محل تحصیل قبلی خود دریافت نمایید و در ثبت اطلاعات  مخصوصا تاریخ فراغت یا انصراف مقطع قبل  ، رشته و مقطع تحصیلی جدید دقت لازم را داشته باشید تا مغایرتی وجود نداشته باشد.

هرگونه مغایرت در اطلاعات ثبت شده ممکن است منجر به  رد درخواست از سوی وظیفه عمومی یا دانشگاه گردد.

شماره تلفن  0964802  از طرف وظیفه عمومی برای راهنمایی مشمولین گرامی از ساعت 8 تا 17 بعد از ظهر فعال می باشد.

 

جهت ارتباط با کارشناس وظیفه عمومی دانشگاه در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن 05134230565 داخلی 166  تماس حاصل فرمایید.